Sharon heeft ons goed ingelicht en ook goed geholpen met de vragen die gesteld waren. Erg blij mee! Was een gezellige middag/opdracht.
Wie ontdekt de Verrader? Een super spannend uitje!
Een lunch of diner als afsluiter is een kroon op je speurwerk. Dit zit niet bij de prijs inbegrepen, maar er zijn diverse mogelijkheden. Neem contact op voor de mogelijkheden. Deze Wie ontdekt de verrader tocht is in diverse steden in Nederland, België en Duitsland te doen (ook in het Engels). Het spel kan naar wens op bijna iedere locatie uitgezet worden.
Meer lezen
Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag |
|
Ongeveer 3 uur | |
In 260 plaatsen mogelijk
|
|
Een onvergetelijk uitje! |
Eetcafé H41 is een gezellige eetgelegenheid met de uitstraling van een authentiek bruin café. Gevestigd in een oude houtzagerij in het centrum is eetcafé H41 één van de drukst bezochte eetcafés van Wageningen.
Eetcafé H41 staat bekend om de ruime keuze in gerechten, goede kwaliteit en vriendelijke service. Naast vlees en visgerechten zijn er ook goede vegetarische mogelijkheden. Heb je zin om even snel een hapje te eten of juist een avondje lang te tafelen? Bij ons ben je 7 dagen per week aan het juiste adres!
Wageningen is een stad en gemeente in de Nederlandse provincie Gelderland. De stad telt 37.575 inwoners , van wie vele duizenden student zijn. De Wageningse universiteit en aanverwante instellingen tellen zo'n 7400 werknemers, van wie overigens minder dan 40% woonachtig is in Wageningen.
De gemeente heeft twee woonkernen: Wageningen en Wageningenn- Hoog
Wageningen is gesitueerd waar de Veluwerand, de Gelderse Vallei en de Rijn aan elkaar grenzen. Waar de Utrechtse Heuvelrug in Rhenen eindigt met de Grebbeberg, heeft Wageningen nog een laatste uitstulping van de Veluwe in de vorm van de Wageningse Berg. Wageningen heeft een belangrijke binnenvaarthaven aan de Rijn, met onder meer overslag- en opslagcapaciteit voor olie. Via het westelijk gelegen Opheusdense Veer bestaat er een verbinding over de Nederrijn met Opheusden.
Sharon heeft ons goed ingelicht en ook goed geholpen met de vragen die gesteld waren. Erg blij mee! Was een gezellige middag/opdracht.
Leuke opdrachten . Leuke stad. En goed uitgelegd door het personeel.
Leuk Alleen slecht weer!
Super leuk teamuitje gehad. Spontane begeleiding, toevoeging voor het team