Veel gelachen met zn allen. Leuk spel en een leuke spelbegeleider.
Hitstar Bingo knalt je avond in met een muzikale rollercoaster vol spanning, fun en meezingers! Geef het rad een flinke zwieper en ontdek welke uitdaging op je wacht. Ga je voor het decennium, raad je het lied, of durf je te gokken of het lied langer of korter is dan 3 minuten en 30 seconden? Eén ding is zeker: stilzitten is geen optie!
Maar... er is nog een twist! Extra rondes geven jou en je team de kans om bonuspunten te scoren. Hoe beter jullie samenwerken, hoe groter de overwinning!
Draai, luister, schreeuw het uit en scoor je punten. Hitstar Bingo is het ultieme spel voor muziekfanaten en spelletjesliefhebbers!
Voorafgaand of aansluitend kunt u genieten van een heerlijk diner.
Uiteraard is dit spel ook op uw eigen locatie te spelen.
Neem contact op voor de mogelijkheden!
Meer lezen
Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag |
|
Ongeveer 2 uur | |
In 261 plaatsen mogelijk
|
|
Inclusief diner | |
Een onvergetelijk uitje! |
Midden in het oude centrum van Kampen aan horecaplein de Plantage, vind je Dè Huiskamer van Kampen.
Sfeervol, huiselijk, gezellig en rust…
Met z'n tweeën, met vrienden, met familie of als bedrijfsuitje.
Waar het ons vooral om gaat is dat je je welkom en op je gemak voelt.
Kampen, 1 van de hanzesteden (Kampen,Zwolle en Hasselt) biedt unieke atctiviteiten en schatten aan cultuurhistorie. Kampen kende van oorsprong stadsmuren om de gehele stad heen. In de 14e eeuw werd de stadsmuur aan de landzijde verplaatst van de Burgel naar waar nu de Ebbingestraten langs lopen.
Veel gelachen met zn allen. Leuk spel en een leuke spelbegeleider.