Hitstar Bingo bij La Quincaillerie Brusselin Brussel

Hitstar Bingo knalt je avond in met een muzikale rollercoaster vol spanning, fun en meezingers! Geef het rad een flinke zwieper en ontdek welke uitdaging op je wacht. Ga je voor het decennium, raad je het lied, of durf je te gokken of het lied langer of korter is dan 3 minuten en 30 seconden? Eén ding is zeker: stilzitten is geen optie!

 

Maar... er is nog een twist! Extra rondes geven jou en je team de kans om bonuspunten te scoren. Hoe beter jullie samenwerken, hoe groter de overwinning!

Draai, luister, schreeuw het uit en scoor je punten. Hitstar Bingo is het ultieme spel voor muziekfanaten en spelletjesliefhebbers!

 

Voorafgaand of aansluitend kunt u genieten van een heerlijk diner.

Uiteraard is dit spel ook op uw eigen locatie te spelen.

Neem contact op voor de mogelijkheden!

 

Meer lezen

Hitstar Bingo


Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag
Ongeveer 2 uur
In 261 plaatsen mogelijk
Inclusief diner
Een onvergetelijk uitje!

Dit uitje is inclusief

La Quincaillerie Brussel in Brussel

La Quincaillerie Brussel in Brussel

Een voormalige ijzerwarenhandel in de Rue du Page te Brussel, getekend door een leerling van Victor Horta. Het Horta museum ligt trouwens net om de hoek.
Verder vind je in de buurt ook de Place Chatelain, een smeltkroes van leuke restaurantjes, boetieken en tal van speciaalzaken.

In 1988 opende brasserie La Quincaillerie er zijn deuren.
Heel wat elementen eigen aan de vorige bestemming van de zaak werden in ere gehouden. Net dat zorgt voor het bijzondere karakter van de brasserie.

De brasserie gelegen op een boogscheut van de Louisalaan is de ideale uitvalsbasis voor wie wil genieten van een eerlijke keuken.

Bovendien zijn er in de omliggende straten en op het plein ruime parkeermogelijkheden

Brussel

Brussel

Reviews

9,5
Van den Herick

Veel gelachen met zn allen. Leuk spel en een leuke spelbegeleider.

Zwolle
Hitstar Bingo
10 maart 2025
Meer reviews
Delen
Ook dit uitje doen